REGISTRACE 2021


Elév - 50ccm | Elév - 65ccm |Elév - 85ccm a 150ccm 4T

Junior 13 - 20 let | Hobby 21 - 32 let | Hobby 33 - 44 let

Hobby 45 - 54 let | Hobby 55 - 60 let | Hobby 61 - 100 let | Licence



Kategorie - Hobby 21 - 32 let (55)
start.
číslo
jméno závodníka team město motocykl
4 Michal Pišl Červený Kostelec SUZUKI 125ccm
14 Radovan Chvojka KTM Chvojka racing Pardubice KTM 250ccm 4T
15 Vít Špaček REGION RACING s.r.o. Rychnov nad Kněžnou YAMAHA 450ccm 4T
17 Petr Jilemnický Prasoprostor Racing Team Skřivany KTM 250ccm
19 Martin Švejda Miřetice KTM 250ccm
21 Jan Vitek Jvracing Podlesi YAMAHA 250ccm
22 Daniel Stýblo 4 Cross Racing Team Nový Bydžov KTM 250ccm
24 Michal Staněk MOTOLINE CZ TEAM Chotěvice KTM 250ccm 4T
26 Jaroslav Malina Hořice SUZUKI 450ccm 4T
27 Radek Pavlíček Klešice YAMAHA 450ccm 4T
32 Pavel Kotek MX Hrobka Žďárek YAMAHA 450ccm 4T
41 Tomáš Zeman Mx Martin Group Choceň KAWASAKI 450ccm 4T
42 David Danihelka Hošťalovice HONDA 450ccm 4T
44 Michal Hrstka Praha KTM 250ccm
49 Mateusz Bursztynowicz Oborniki Śląskie YAMAHA 250ccm 4T
54 Martin Brokeš Skalička SUZUKI 450ccm 4T
61 Ondřej Kaplan REGION RACING TEAM Choceň HONDA 450ccm 4T
67 Martin Mizera HRT racing team Velké Hamry SUZUKI 450ccm 4T
69 Martin Havel Kobylí Hlava YAMAHA 250ccm
74 Petr Dolejš MX TEAM PRACHOVICE Prachovice SUZUKI 450ccm 4T
79 Vojtěch Hladík Nový Bydžov SUZUKI 450ccm 4T
88 Matěj Cerman Týniště nad Orlicí KTM 450ccm 4T
89 Libor Baumruk Yamaha MX team Sádek u Poličky YAMAHA 250ccm 4T
94 Pavel Poulíček Velké Losiny HONDA 450ccm 4T
96 Daniel Vacek Dolní Dobrouč YAMAHA 450ccm 4T
97 David Holub MSK MotorSport Hronov KTM 450ccm 4T
100 David Růžička Kolín SUZUKI 250ccm 4T
113 Jan Wiesner Mitas racing team Bašť KAWASAKI 250ccm 4T
125 Daniel Belko Šumperk KTM 250ccm
132 Matěj Bock Bock racing Litomyšl HONDA 250ccm
138 Jan Čapek Bratčice KAWASAKI 450ccm 4T
141 Miloš Prchlík Prchlík 141 Bříšťany YAMAHA 250ccm
146 Martin Pácha Region racing Rokytnice v Orlických horách KAWASAKI 250ccm 4T
151 Jaroslav Folk Jafo Mx Team Ústí nad Orlicí KAWASAKI 450ccm 4T
181 Václav Kučaba Jm moto Kutná Hora KTM 450ccm 4T
188 Tomáš Baumruk Yamaha MX team Sádek u Poličky YAMAHA 250ccm 4T
191 Patrik Šklíba Fostrade racing Team Týniště nad Orlicí YAMAHA 450ccm 4T
195 Matěj Frodl OK Racing Team Žamberk KTM 450ccm 4T
197 Víťa Dusílek MVP powerd by Oktherm Teplice YAMAHA 450ccm 4T
198 Tadeaš Zeman BO MOTOR OIL AUTOPROFI RACING TEAM Praha KTM 250ccm 4T
215 Marek Halámka SST Stránský Sport Team Svitavy KTM 250ccm 4T
215 Marek Halámka SST Stránský Sport Team Svitavy KTM 250ccm 4T
215 Marek Halámka SST Stránský Sport Team Svitavy KTM 250ccm 4T
221 Jan Folk Jafo Mx Team Libchavy YAMAHA 250ccm
225 Miroslav Zmek Lazer team Chotěboř KTM 250ccm
267 Martin Špáta Prasoprostor Racing Team Skřivany SUZUKI 450ccm 4T
282 Jakub Zeman Kunčina YAMAHA 450ccm 4T
297 Pavel Melichar MSK Motor Sport Police nad Metují KTM 250ccm 4T
310 Lubomír Hrubý Region racing team Broumov 1 SUZUKI 450ccm 4T
327 Tomáš Doleček Lukavice YAMAHA 450ccm 4T
411 Miloš Vágner Kouty SUZUKI 450ccm 4T
710 Lukáš Minařík Čáslav KAWASAKI 450ccm 4T
731 Jindřich Lux STR racing team Studené KAWASAKI 125ccm
749 Tomáš Fogl SMK Klášterec nad Orlicí Klášterec nad Orlicí HONDA 250ccm
777 Jakub Kotouček HT Group racing Team Unčín KTM 450ccm 4T