REGISTRACE 2021


Elév - 50ccm | Elév - 65ccm |Elév - 85ccm a 150ccm 4T

Junior 13 - 20 let | Hobby 21 - 32 let | Hobby 33 - 44 let

Hobby 45 - 54 let | Hobby 55 - 60 let | Hobby 61 - 100 let | Licence



Kategorie - Junior 13 - 20 let (40)
start.
číslo
jméno závodníka team město motocykl
4 Tomáš Hromada Dirtbikes.cz Jakubčovice Hradec nad Moravicí KTM 125ccm
13 Vendula Štěpánková REGION RACING s.r.o. Rybná nad Zdobnicí YAMAHA 125ccm
14 Vojtěch Kun 3 M racing Cerhenice YAMAHA 125ccm
16 Michal Vaško Mt bošov Brčekoly HUSQVARNA 125ccm
17 Radek Novák BO MOTOR OIL AUTOPROFI RACING TEAM Staré Město pod Sněžníkem KTM 250ccm 4T
18 Adamk Lerch EVO LIFESTYLE Česká Třebová HONDA 250ccm
21 Jan Cvek Fryčovice YAMAHA 250ccm 4T
23 Viktor Vacek Pěkov KTM 125ccm
26 Martin Rydlo Bezděkov nad Metují KTM 125ccm
27 Štěpán Rydlo Bezděkov nad Metují KTM 125ccm
28 Daniel Šimon Lukavice YAMAHA 250ccm 4T
34 Milan Veselý Veseláč racing team Třebechovice pod Orebem KTM 125ccm
37 Matěj Holub MSK Motor Sport Hronov KTM 125ccm
41 Dominik Březák HRT - Hubička Racing Team Hořice KTM 250ccm 4T
43 Filip Holub MSK Motor Sport Hronov YAMAHA 250ccm
47 Radim Vaněk MX-Hrabenov-Extra Hrabenov KTM 125ccm
55 Alex Hubička HRT - Hubička Racing Team Kutná Hora KTM 250ccm 4T
57 Matyáš Michal Forman Hořice YAMAHA 250ccm
61 Marek Plesar 2K-Service Libáň YAMAHA 125ccm
63 Adam Doležal Ždár nad Sázavou YAMAHA 450ccm 4T
70 Jan Nádvorník AMK Horní Újezd Budislav KTM 125ccm
73 Aleš Klimeš Police nad Metují YAMAHA 125ccm
75 Šimon Pachta Dolni Ujezd KTM 125ccm
77 Vojtěch Holub MSK Motor Sport Hronov YAMAHA 250ccm
90 Jaromír Vondruška Cermen Racing Team Albrechtice nad Orlicí KTM 250ccm 4T
94 Richard Skřejpek HRT - Hubička Racing Team Písečná u Jeseníku YAMAHA 250ccm 4T
101 Sebastian Meier Hronov KTM 250ccm 4T
107 Marcel Středa STARLING Cross team Náchod KTM 125ccm
115 Jan Slezák Hronov KTM 250ccm
117 Tomáš Lipavský Region racing cz Dolní Újezd KTM 250ccm 4T
139 Vojtěch Faltus Pastviny KTM 125ccm
162 Tomáš Ptáček MX Sobinov KTM 125ccm
163 Martin Brandejs My Martin Group Nasavrky KAWASAKI 250ccm 4T
174 Roman Kužel HRT Lázně Bělohrad KAWASAKI 250ccm 4T
218 Pavel Jiruška Čestice YAMAHA 250ccm 4T
296 Jan Škarka Mx Martin Group Ústí nad Orlicí KAWASAKI 250ccm 4T
303 Jan Šafář AMS Racing Písečná KTM 250ccm 4T
332 Tomáš Pavlík MX Paradise Stříbrná Skalice KTM 125ccm
333 Jaromír Pavlík MX Paradise Stříbrná Skalice YAMAHA 250ccm 4T
881 David Štancl Autoklub Horní Újezd Dolní Újezd KAWASAKI 250ccm 4T