Aktuality

Archív novinek

17.10.2018

Zdravím krosáky,

družstva máme v plném maximálním počtu obsazeny.

Stále je volno ve dvojcích a u padesátek je ohrožen start pro malý počet přihlášených. I tak mohou padesátky přijet potrénovat.

V pátek přineseme aktuální info a čas přejímky.

S pozdravem Jari

12.10.2018

30.09.2018

Družstva 20.10. 2018 + vložený závod 50ccm v Klášterec nad Orlicí

 

Dvojice: 65 ccm + 80 ccm - bez rozdílu licencí

Družstva: MX2, MX1, OPEN - mohou se zúčastnit jezdci s licencí NÁRODNÍ a HOBBY nebo bez licence, nemohou startovat junioři s licencí M a MEZINÁRODNÍ.

MX2 = 125 ccm 2T a 250 ccm 4T

MX1 = 250 ccm 2T a 450 ccm 4T

OPEN = bez rozdílu kubatur

Více info

22.09.2018

 Zdravím krosáky.

 

Tak se nám přiblížil poslední závod letošního seriálu NOVA CUPu 2018. V sobotu 29.9. 2018 ho odjedeme na trati, na které můj seriál ukončuji už řadu let a to na trati v Třemošnici. Většina z Vás má tuto trať oblíbenou, stejně jako já. Každoročně je připravená na výbornou a letos tomu není jinak.

Pořadatelé opět neponechali nic náhodě a znovu předvedli, že to jsou chlapi na správném místě a že vědí, jak má být motokrosová trať nachystaná.

S hlavním sponzorem, firmou ACI, jsme pro kategorie 50, 65 a 85ccm na rozloučenou s touto sezónou připravili losování o motokrosové brýle 100%. Jeden šťastlivec z každé kategorie, který se zúčastní sobotního závodu, si bude moci sáhnout do osudí a zkusit svoje štěstí. To bude takové malé poděkování za Vaši přízeň k tomuto seriálu.

Jsem hrozně rád, že v letošním roce opět stoupl počet jezdců v těch nejmladších kategoriích a tak se nám doufám rodí další kategorie hobby jezdců, bez kterých bych tento seriál nemohl pořádat. Počasí by mělo být v sobotu motokrosu příznivě nakloněné a tak bychom si tu poslední zářijovou sobotu mohli jak se patří užít. Já tam budu už od pátku a tak rád „hodím řeč“ s těmi, kteří tam budou také.

Tak ještě jednou pro zopakování:SOBOTA 29. 9. 2018 , trať v TŘEMOŠNICI - KUBÍKOVY DUBY , přejímka dopoledních kategorií od 6:30 hodin. Jezdci, kteří přijedou na odpolední závodění, tak pro ně je přejímka do 11.30 hodin.

 

Zdraví Jari a jeho realizační team.


 

 

18.09.2018

Zdravím, 19.9.2018 se v kotli nebude trénovat.

11.09.2018

 

Zdravím krosáky, zítra 12.9. se v Žamberském kotli netrénuje. Dík za pochopení.

 

Několik změn co se týče družstev. Pojedeme v Klášterci nad Orlicí a to 20.10.2018.

 

Změna bude ještě v kategorii juniorů, kde letos budou dvou členné družstva a to 65 ccm a 85 ccm.

 

Plánuji i start kategorie 50 ccm, kteří by si zajeli svůj samostatný závod.

 

Přihlášky a propozice dolaďuji a budete informování.

 

S pozdravem Jari

 

10.09.2018

 

Zdravím krosáky.

 

Tak jsme v sobotu 8. 9. 2018 odjeli předposlední závod letošního seriálu NOVA CUPu 2018. Počasí bylo pro motokros přímo ideální, trať se taky klukům z Klášterce povedla připravit na výbornou.

 

 Nic proto nebránilo tomu, udělat si krásnou sobotu a vyplavit z těla trochu těch endorfinů. Dopolední klání bylo po odjetí všech jízd v kategorii 50ccm zpestřeno losováním o dres Víti Marka juniora, ve kterém vyhrál první jízdu na Mistrovství světa juniorů v Austrálii. Tím šťastným výhercem  se stal Hugo Brant. Tak ještě jednou dodatečně děkujeme  za úžasnou reprezentaci našeho motokrosu u „ protinožců“.

 

Celé sobotní odpoledne se také vydařilo na výbornou, trať vydržela, i když se do ní už znova opíralo letní slunce. Úrazů bylo minimálně a tak jsme si tu sobotu  všichni užili.

 

Teď už se můžeme těšit na poslední závod letošního seriálu a to 29. září v Třemošnici. 

 

Jari Kurri a realizační tým

03.09.2018

 

Zdravím krosáky.

 

Na předposlední závod letošního seriálu NOVA CUPu, který odjedeme v sobotu 8.9. 2018 jsme Vám s Víťou Markem st. připravili speciální losování, které se bude týkat všech startujících borců v sobotním závodě v kategorii 50 ccm. Jak je Vám všem určitě známo, Víťa Marek ml. se nedávno zúčastnil Mistrovství světa juniorů v Austrálii, kde v první rozjížďce zvítězil stylem start – cíl a druhému jezdci nadělil bezmála 20 sekund. A právě tohoto vítězného dresu se bude týkat naše losování. Jeden šťastlivec z kategorie 50ccm bude přímo Víťou ml. Vylosován, dostane dres i s Víťovým podpisem.

 

Tímto Vás všechny zvu na sobotní závody do Klášterce nad Orlicí, kde se uskuteční již avizované losování a kde na Vás od 6:30 hodin budeme čekat na přejímce. Můžete to také zároveň pojmout jako přípravný trénink na chystané závody družstev, které v loňském roce sklidily obrovský úspěch.

 

Tak ještě jednou malá rekapitulace: sobota 8. 9. 2018 , závodiště v Klášterci nad Orlicí, od 6:30 hodin přejímka dopoledních startujících. Startující v odpoledních rozjížďkách mají na přejímku čas až do 12:00 hodin.

 

Věřím, že se sjede v co největším množství a zabojujete ještě o nějaké slušné body. S pozdravem Jari Kurri.

 

26.08.2018

 

Zdravím krosáky.

 

Tak se nám v sobotu 25. 8. 2018 podařilo po dlouhé době opět odjet jeden ze závodů seriálu NOVA CUPu 2018 a to konkrétně v Trutnově.

 

Hned na úvod bych chtěl moc a moc poděkovat pořadatelům za perfektně připravenou trať. Do Trutnova jezdím se svým seriálem už řadu let, ale v teď v sobotu jsem byl nadmíru spokojený.

 

A hlavně jim patří velký dík i od všech závodníků, kterých se tam sešlo 132. I oni si včerejší závody velice pochvalovali. Nejen co do počasí, které bylo taky úplně výstavní, ale i na stav tratě, která po celý den zůstala v perfektním stavu. Po tropických dnech, které nás provázely celé prázdniny, konečně přišla úleva v mírném ochlazení, které jsme včera tak nutně potřebovali.Podle reakcí z depa jste si závody užili na nejvyšší míru a o to nám hlavně jde.

 

Tak si ti za čtrnáct dní znovu zopakujeme a sejdeme se  8. 9. 2018 na závodišti v Klášterci nad Orlicí.

 

Těšíme se na Vás. Jari Kurri a realizační tým.