Aktuality

Archív novinek

15.05.2018

 

Zdravím všechny aktéry sobotního motokrosového závodu v Benátkách u Litomyšle.

 

Tak za sebou máme v pořadí už třetí závod letošního seriálu a můžu říct, že i závod vydařený.  I když předpověď hrozila bouřkami a přívalovými dešti, Benátkám se toto počasí naštěstí vyhnulo. Alespoň  do konce závodů na zcela vyschlou, ale dobře zakropenou trať nespadla ani kapka deště. I za takto suchého počasí se pořadatelům podařilo připravit trať, se kterou jsme byli všichni spokojeni. 

 

Děkuji i všem jezdcům, kteří se zúčastnili tohoto závodu a do Benátek dorazili. Celkem 154 jezdců svedlo krásné souboje a  až do samotného konce se bylo na co dívat., tak že si na své přišli nejen diváci, ale i závodníci. Celý den skončil bez větších karambolů, a tak ani doktoři neměli mnoho práce.

 

Teď budeme mít tři týdny volna na zotavenou a v sobotu 2. června se sejdeme  na trati v Žamberku, kde odjedeme předposlední závod před letošníma  prázdninama.

 

S pozdravem Jari Kurri

08.05.2018

 

Zdravím krosáky.

 

 Začíná se blížit sobota 12. května a to je přesně den, kdy se pojede třetí závod letošního seriálu NOVA CUPu a to v Benátkách u Litomyšle. Počasí by nám oproti loňsku mělo přát a tak doufám, že odjedeme opět pěkný závod.  Jezdci v kategoriích 50, 65 a 85 ccm, kteří odjeli první tři závody, tj. Opatov, Klášterec nad Orlicí a Benátky u Litomyšle, si budou moci vylosovat motokrosové brýle 100%.

 

Těším se na všechny a doufám, že dorazíte v co největším počtu. Rád přivítám i zcela nové závodníky, kteří by si chtěli tento cup vyzkoušet. Pro závodníky startující v dopoledních jízdách začíná přejímka v 6:30 hodin ráno, v 7:30 hodin už najíždějí do tréninků. Aktéři odpoledních rozjížděk se mohou registrovat během celého dopoledne, nejpozději však do 12:30 hodin, kdy jim začínají tréninky.

 

Tak ještě jednou SOBOTA 12. 5. 2018  - BENÁTKY U LITOMYŠLE

 

Zdraví Jari Kurri a realizační tým

 

08.05.2018

Foto od Čeňka Doubravy, děkujeme.

http://www.dcfoto.zamberk.cz/nova_cup_5.5.2018.htm

 

Foto od Lucky Hubálkové, děkujeme.

http://mxgirl98.rajce.idnes.cz/NMC-_Klasterec_nad_Orlici_5.5.2018/

07.05.2018

 

Zdravím všechny aktéry sobotních motokrosových závodů.

 

Odjeli jsme druhý závod NOVA CUPu 2018 a to v Klášterci nad Orlicí. Za úplně slunečního počasí, ale s velice nepříjemným celodenním větrem, se na start sobotního závodu postavila celkem 124 jezdců.

 

 Chtěl bych touto cestou poděkovat klukům z SMK Klášterec za dobře připravenou trať, kterou se jim  podařilo udržet  v regulérním stavu až do samotného konce. V takto problematických podmínkách, kdy už několik týdnů pořádně nezapršelo a foukal silný vítr, který trať ještě víc vysušoval, jste to všichni zvládli. Díky za účast i shovívavost k zvýšené prašnosti, které se na poslední tři rozjížďky už nedalo nijak zabránit. Jsem rád, že se celý den obešel bez větších zranění a že jsme si to všichni znovu užili.

 

Tímto Vás chci zároveň pozvat na další závod a to do Benátek u Litomyšle, který se koná už příští  sobotu 12. Května 2018.  Rád přivítám i nové závodníky, kteří se tohoto závodu můžou zúčastnit. Program je stále stejný. V 6:30 hodin začínají přejímky dopoledních rozjížděk tj. kategorií 50, 65 a 85 ccm a 13 – 20 let. Borci startující odpoledne se mohou registrovat v průběhu celého dopoledne, nejpozději však do 12:30 hodin.

 

S pozdravem Jari Kurri

02.05.2018

 

Zdravím krosáky.

 

Tak nám uběhlo 14 dní a je před námi další závod seriálu NOVA Motocross Cupu 2018 a to v Klášterci nad Orlicí. Minulé závody v Opatově se vyvedly na výbornou a tak doufám, že v tom samém duchu dopadne i závod v Klášterci. Počasí by podle předpovědi  mělo být pěkné a dobře  fungující  zázemí v Klášterci přímo zve  k večernímu, předzávodnímu,  posezení na trati.

 

Tímto zvu všechny závodníky ( jak stávající, tak nové ) na sobotní závody do Klášterce nad Orlicí.

 

Začínáme 5. 5. 2018 v 6:30 hodin přejímkami dopoledních kategorií, jejichž ostrý start začíná v 7:30 hodin. Odpoledne startující borci  se mohou registrovat v průběhu celého dopoledne. Tak dojeďte v co největším počtu a přijďte prožít  krásnou sobotu.

 

S pozdravem Jari Kurri a realizační team

 

24.04.2018

 

 

Fotky od Pavla Horáka, děkujeme.

 

http://jackie007.rajce.idnes.cz/Nova_Motocross_Cup_-_Opatov_21.4.2018/

 

Fotky od Nikoly Bečičkové, děkujeme.

 

 

http://becickova.rajce.idnes.cz/NOVAMOTOCROSS_CUP_-_OPATOV_-_21.4.2018/

 

Fotky od Lucky Hubálkové, děkujeme.

 

http://mxgirl98.rajce.idnes.cz/NMC-_Opatov_21.4.2018_ODPOLEDNE/

 

Fotky od Terezy Bockové, děkujeme.

 

https://terulinn.rajce.idnes.cz/Nova_motocross%2C_Opatov_u_Svitav_22.4.2018/

23.04.2018

 

Zdravím krosáky.

 

V sobotu 21. dubna jsme odjeli první ze závodů letošního seriálu NOVA CUPu 2018 a to na trati v Opatově u Svitav.  Ve zcela letním počasí se na této všemi oblíbené trati sjelo 204 jezdců, pro které byla ostatně jako každoročně  připravena perfektně upravená trať. Dopolední klání se odjelo na dostatečně pokropení trati a na všech borcích bylo vidět nadšení z pro někoho letošních prvních závodů.

 

 Začátek odpoledne si trať stále udržovala dobré sjízdné vlastnosti. Ovšem s přibývajícím časem a teplotami se i tady začalo prášit.  Zcela tvrdá, uježděná trať ,však nedovolila pořadatelům použít kropení z důvodu bezpečnosti jezdců a tak se závody dokončili za mírného prášení. To byl ale jediný malý problém těchto závodů. Jinak se všechno obešlo bez jakéhokoli vážného zranění a to je nejdůležitější.

 

Podle mého názoru jsme si sobotní den opravdu všichni užili. Ještě jednou díky pořadatelům za perfektně připravenou trať a Vám za účast na závodech. Tak a teď se všichni můžeme těšit na 5.5.2018  do Klášterce nad Orlicí.

 

S pozdravem Jari Kurri

16.04.2018

Zdravím malé krosáky.

 

Sezóna 2018 se blíží a s radostí vám mohu oznámit, že jsme pro vás nachystali další, ve spolupráci s partnerskou firmou ACI, speciální ceny.

Kromě toho, že kategorie 50, 65 a 85ccm budou  jako již tradičně vyhlašovány do 8 místa, jsme ještě připravili speciální věrnostní bonus.

Teď se Vám tento bonus pokusím blíže objasnit. Kdo odjede první tři závody NOVA CUPu 2018, bude losovat o brýle 100% (viz přiložené foto).Ten, kdo odjede šest závodů seriálu bude losovat o ….(PŘEKVAPENÍ ) a kdo odjede všechny závody seriálu NOVA Motocross CUPu 2018  bude losovat ….. (PŘEKVAPENÍ)

Tento věrnostní  bonus  se týká jezdců kategorie 50ccm, 65ccm a 85ccm. Bez ohledu na pořadí si kluci sáhnou do klobouku a zkusí štěstí.

Na všechny z vás se těším na prvním závodě letošní 21 sezóny NOVA CUPu v Opatově u Svitav dne 21. dubna 2018.

 S pozdravem Jari